Popis
Pruty Overtake Finesse jsou konstrukčně vyrobené speciálně pro lov s gumovými nástrahami.
Uhlíkový dokonale štíhlý blank je osazený SIC očky s velice rychlou špičkovou akcí. Spodní část blanku je velice tuhá a plná skryté síly. Ta je doplněna o lepenou plnou grafitovou špičku pro detekci i těch nejjemnějších záběrů a dokonalé vedení nástrahy. Obnažená minimalistická dělená rukojeť v kombinaci s příjemnou EVA pěnou pro dokonalý kontakt s blankem a přenos záběrů. Pruty jsou vhodné především pro lov candátů, menších štik a okounů. Jemnější modely můžeme použít i na lov pstruhů.
| Délka | 2,3 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,19 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | GUNKI |
| Zátěž | 5-21 g |
Parametry





