Popis
Sensual Medium Light Spin je přívlačový prut s klasickou rychlou akcí.
Je určen pro lov dravců s pomocí malých a středních nástrah. Tento prut je perfektní volba pro rybáře hledající lehký prut s velkým množstvím náhradní síly v rukojeti.
| Délka | 2,25 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 121 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,18 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 23 g |
Parametry





