Popis
Použití jednodílného karbonu 46T, oček FUJI Torzite a sedla FUJI SKSS nám umožnilo získat technologicky nejpokročilejší prut světové úrovně.
Extrémně lehký, rychlý a citlivý, určený pro nejnáročnější rybáře.
| Délka | 2,08 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 97 g |
| Počet dílů | 1 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 2,08 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 28 g |
Parametry





