Popis
Špičkové ultralight pruty.
Použití japonského uhlíku 46T, titanových oček FUJI SIC a sedla FUJI IPS umožnilo našim konstruktérům získat extrémně citlivé pruty, které předčí konkurenci. Nejvyšší kvalita v každém detailu.
| Délka | 2,24 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 79 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 9 g |
Parametry





