Popis
Fantastický prut s rychlou akcí s celokarbonovou, velmi jemnou špičkou, která vám umožní zpozorovat každý záběr.
Vynikající volba pro lov okounů s gumovými nástrahami.
| Délka | 2,75 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 136 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,41 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 12 g |
Parametry





