Popis
Castingový prut určený k rybaření s velkými nástrahami.
Dlouhá rukojeť, pohodlné sedlo navijáku a pružný blank poskytují pohodlí při používání prutu po celý den a nahazují nástrahy opravdu daleko. Jeho progresivní akce poskytuje radost ze zdolávání.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 234 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 105 g |
Parametry





