Popis
Druhá edice legendárních feederových prutů z rodiny Ultraviolet.
Nové, mnohem štíhlejší blanky se zpevňujícím kevlarovým opletem, vybavené moderními a zvětšenými očky a tenčí zadní částí z kombinace korku a EVA pěny.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 235 g |
| Počet dílů | 3+5 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 90 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





