Popis
Extrémně výkonný kaprařský speciál, stvořený k oslavě výročí 20ti let existence značky Mivardi.
Tento prut nezná kompromisy. Je určen pro nahazování na vzdálenosti, které pro většinu rybářů byly dosud nedosažitelné. I přes jednoznačné zaměření na dlouhé náhozy nabízí perfektní ovladatelnost a překvapí svojí poctivou prací při tlumení výpadů ryb při zdolávání. Jeho základem je unikátní blank, konstruovaný z TORAY carbonu 46T a zesílený povrchovou vrstvou z 3K cross woven carbonu, vinutého pod úhlem 45°. Výsledkem je šokující rychlost, dynamika a síla. To vše při zachování velmi tenkého průměru a mimořádně nízké hmotnosti.
K té výrazně přispívá i použití prémiových oček Seaguide Titanium RSolution s odlehčeným titanovým rámem, osazeným ultralehkými a ultratenkými SIN (silicon nitride) kroužky, zajišťujícími minimální tření. Vývazy oček jsou provedeny v černém matu. V kombinaci s matným povrchem blanku, duplonovou rukojetí a Seaguide sedlem navijáku je zde zřetelně viditelný důraz nejen na maximální kvalitu v každém detailu, ale na prémiový vzhled a designovou čistotu. K tomuto prutu automaticky získáváte prodlouženou záruku na blank v délce 5ti let.
| Výrobce | MIVARDI |
| Délka prutů | 13 ft (3,9 m/3,96 m) |
| Zátěž prutů | Ostatní |
| Hmotnost | 439 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 2,04 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





