Popis
Heavy Hunter je prut vyrobený pro největší nástrahy a rekordní dravce.
Díky velké síle jsou tyto pruty extrémně lehké a rychlé, což umožňuje zaseknout ze značné vzdálenosti a vyhrát souboj s největšími říčními obry.
| Délka | 2,35 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 163 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,21 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 75 g |
Parametry





