Popis
Rychlá akce na lehké nástrahy: Sportex Magnific Finesse RS-2 ultralehký blank Helicore z nové řady Magnific vyrobený z high-end karbonu T1100 je do ruky lehký jako pírko a zároveň nabízí působivou sílu a přesnost odhozu.
Zažijte bezkonkurenční lehkost a odolnost s pruty SPORTEX Magnific Finesse RS-2. Ultra lehký Helicore blank vyrobený z T1100 uhlíkových vláken doručí extrémní sílu a přesnost při nahazování bez námahy. Perfektně vyladěné pruty pro lov s menšími nástrahami, ale zároveň citlivé pro rozpoznání i toho nejjemnějšího záběru. Dynamika prutů při nahazování je špičková proto bude nahazování hračka s maximální přesností.
SPORTEX = garantovaná německá kvalita se zárukou 10let na blank!
Pruty SPORTEX Magnific Finesse RS-2 jsou osazeny vysoce kvalitními FUJI KL/KT SIC očky a stylovým FUJI TVS sedlem navijáku, který perfektně fixuje naviják na svém místě. Ergonomická elegantní, dělená EVA rukojeť je ukončena kovovou koncovkou a zaručuje maximální pohodlí během dlouhých hodin lovu. Odzkoušejte pruty SPORTEX Magnific Finesse RS-2 a rozdíl pocítíte ihned!
Přednosti prutů SPORTEX Magnific Finesse:
- Lehký a silný Helicore blank Toray zhotovený z uhlíkových vláken T1100
- Rychlá akce s excelentní citlivostí pro malé a lehké nástrahy
- Špičková nadhazovací dynamika pro dlouhé hody
- Barvené FUJI TVS sedlo navijáku
- Tenká a lehká FUJI KL / KT SIC očka
- Ergonomická EVA dělená rukojeť s hliníkovou koncovkou
- SEAGUIDE D-Hook držák háčků
- Každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
- Dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové Nadčasový design
- Pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne
| Délka | 1,95 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 97 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,01 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 18 g |
Parametry





