Popis
Silný a odolný spodový prut, určený pro vnadění na střední a velké vzdálenosti.
Ve své cenové kategorii nabízí špičkovou dynamiku a rychlost akce. Díky tomu umožňuje vnadění i těmi nejtěžšími raketami s dostatečnou kontrolou přesnosti. Velké 50 mm spodní očko a 16 mm koncové očko prodlužují délku náhozu. Očka jsou osazena lehkými SIC kroužky pro zajištění maximální odolnosti i při častém používání s pletenými šňůrami.
| Výrobce | MIVARDI |
| Délka | 3,9 m |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 2,04 m |
| Zátěž | 5 lb |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





