Popis
Prut Aryzon Distance Power Bait-up o délce 12 stop je navržený tak, aby byl dostatečně silný pro nahazování velkých krmítek na střední až dlouhé vzdálenosti.
Je také dostatečně silný pro nahazování menších raket/spombů. Pevnost ve špičce blanku vám také umožňuje vyprázdnit krmítko jedním silným zatažením.
K prutu Aryzon Distance Power Bait Up jsme také vyrobili naviják s pletenou šňůrou Aryzon Bait-up.
Vlastnosti:
- Blank z čistého karbonu
- Očka Gunsmoke pro daleké nahazování
- Držák háčku
- Rukojeť z celosmršťovací bužírky s rozšiřujícím se lemováním
- Polomatná černá povrchová úprava s černým epoxidovým lakem na očka
- Sedlo navijáku typu DPS
- Délka/přepravní: 12′ (3,65 m) / 185 cm
- Počet dílů: 2
- Vrhací zátěž: 120 g
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 328 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,85 m |
| Výrobce | NYTRO |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





