Popis
Pruty navržené pro střední nástrahy, perfektně vyvážené pro optimální cit a s rychlou, přesto odpouštějící akcí, která umožňuje bezpečně zdolat rybu bez vyháknutí či přetržení šňůry.
Navrženy pro měkké nátrahy, woblery, rotačky, spinnerbaity, twitchbaity a Carolina rigy.
Vlastnosti:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
- akce prutu: Fast
| Délka | 2,51 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 154 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,31 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





