Popis
Pruty určené pro středně velké nástrahy. Dokonale vyvážené pro optimální cit s rychlou akcí, která umožňuje bezpečné zdolávání bez vyháknutí háčků či přetržení šňůry.
Navrženy na gumy, woblery, rotačky, spinnerbaity, twitchbaity a Carolina rigy.
Vlastnosti:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
- akce prutu: Fast
| Délka | 2,3 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 165 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,21 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





