Popis
Pruty navržené pro použití se středně těžkými až těžkými nástrahami. Dokonale vyvážené pro optimální cit a s rychlou, výkonnou akcí umožňují bezpečně zdolat větší ryby bez přetržení šňůry či vyháknutí.
Tyto mimořádně univerzální pruty jsou ideální pro lov na měkké nástrahy, woblery, spinnerbaity a plandavky.
Vlastnosti:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
- Akce prutu: Fast
| Délka | 2,21 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 173 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 70 g |
Parametry





