Popis
Ohromující moderní vzhled spojený s vyšší citlivostí, přesností a účinností: nová řada Veritas LTD nastavuje nový standard přívlače.
Rychlé spinningové a castingové pruty z nejlepších komponentů, pokrývající všechny evropské techniky.
- Blank z 30T karbonu s PowerLux1000
- SeaGuide očka
- Vysocekvalitní EVA rukojeti kombinované s pohodlným sedlem navijáku
- Rychlá akce s neuvěřitelnou citlivostí
- Široké rozpětí na moderní druhy přívlače
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 121 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | ABU GARCIA |
| Zátěž | 21 g |
Parametry





