Popis
Řada Shimano Forcemaster Catfish představuje vstupní úroveň mezi specializovanými pruty na lov sumců. Je navržena tak, aby pokryla široké spektrum moderních metod, které evropští rybáři používají – od statického lovu s nástražní rybou, přes vertikální přívlač s červy a fireball techniku, až po aktivní lov na umělé nástrahy. Všechny modely spojuje mimořádná pevnost, silná zdolávací akce a odolné osazení, které vám umožní zvládnout i ty největší sumce v extrémních podmínkách.
Protože se sumci loví různými způsoby, nabízí Forcemaster Catfish přesně ten model, který odpovídá vašemu stylu. Ať už preferujete statický lov na řekách nebo stojatých vodách, vertikální lov z lodi, nebo aktivní přívlač s těžkými nástrahami, vždy najdete vhodný prut. V okamžiku, kdy je třeba vyvinout maximální tlak, aby se vám podařilo dostat obrovského sumce pod kontrolu, vám Forcemaster dodá jistotu a sílu, na kterou se můžete spolehnout.
Zdolávací sílu a odolnost prutům Forcemaster Catfish dodává blank z Full Carbonu, díky kterému jsou pruty nesmírně pevné, odolné a připravené čelit extrémnímu zatížení při sumčím rybolovu. Všechny modely jsou osazeny pevným sedlem navijáku Shimano DPS M, které bezpečně udrží jak smekací, tak multiplikátorové navijáky i při vysokém zatížení. Očka Seaguide XBG z nerezové oceli dodávají prutům spolehlivost a odolnost.
Rukojeti jsou vyrobeny z kvalitní EVA pěny. Vertikální model má moderate-fast akci a profilovaný split grip, který zajišťuje maximální jistotu úchopu i za mokra. Přívlačové modely disponují rychlou akcí a tradičním split gripem. Statické modely pak mají moderate-fast akci a plnou EVA rukojeť. Všechny modely jsou navíc vybaveny gumovou koncovkou pro větší pohodlí při zdolávání.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Hmotnost | 332 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,38 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SHIMANO |
| Zátěž | 200 g |
Parametry





