Popis
Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem.
Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání ryby. Na druhou stranu v sobě blank skrývá dostatek síly pro daleké hody. Blank je vyroben z HMC IM uhlíku a osazen kvalitními SIC očky. Spolehlivé a odolné sedlo navijáku DPS 18 je minimalistické a skvěle ladí se štíhlým blankem prutu. Štíhlá rukojeť s rozšířenou koncovkou poskytuje dostatek opory pro ruku při nahazování. Matný elegantní design.
D SCOVER 12FT 3,00lbs – délka 360 cm, vrhací zátěž 3,00 lbs, skladná délka 129 cm, počet dílů 3, očka 50/40/30/25/20/16 mm
| Výrobce | STARBAITS |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,29 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





