Popis
Navrženy pro drobné nástrahy.
Tyto dokonale vyvážené pruty poskytují optimální citlivost a rychlou, přesto odpouštějící akci, která umožňuje bezpečné zdolání ryby bez vyháknutí či přetržení šňůry. Ideální pro malé gumové nástrahy, rotačky a wobblery.
Specifikace:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
| Délka | 2,5 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 94 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,3 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 3,5 g |
Parametry





