Popis
Tento technický madai prut je ideální pro použití se všemi styly tai gum, inchiku a gumových jigů.
Dobře vyvážené, progresivní akce těchto prutů umožňují rybářům lovit v jakékoli hloubce a bojovat s jakoukoli rybou s lehkým náčiním – díky tomu je boj ještě zábavnější. Ideální pro lov snapperů, ropušnic a ryb John Dory v hloubkách od 50 do 220 m.
Specifikace:
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Extra citlivé, ale zároveň výkonné blanky
- 24/30T High Modulus karbonové blanky
- Odolné rukojeti z EVA
- Luxusní taška na prut
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 141 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 15 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 150 g |
Parametry





