Popis
Rybařte bezchybně všemi typy speed jigů a měkkých nástrah s bezkonkurenční silou řady prutů Defiance SG2 Jigging.
Navrženy pro moderní styl jiggingu, tyto pruty mají jedinečné progresivní akci blanku, které dodává jigu skutečně „živou“ akci a umožňuje cítit každý pohyb nástrahy, kovové i měkké. Blanky poskytují spoustu výkonu k zkrocení monstrózních ryb a mají obrovskou sílu, když je to nejvíce potřeba.
Specifikace:
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Extra výkonné, vyztužené blanky
- 24/30T High Modulus karbonové blanky
- Odolné EVA rukojeti
- Luxusní obaly na pruty
| Délka | 1,8 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 227 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,23 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 250 g |
Parametry





