Popis
Pruty navržené k lovu ze břehu se středně lehkými až těžkými nástrahami.
Jsou perfektně vyvážené, nabízejí optimální cit a rychlou či extra rychlou akci pro detekcií i toho nejjemnějšího záběru a bezpečné zdolání ryby, bez obav z vyháknutí či přetržení šňůry. Ideální pro jigování s měkkými nástrahami, lipless woblery a kovové jigy.
Specifikace:
- 30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiC z nerezové ocel
- Obal na prut Competition Ready-To-Fish
| Délka | 2,74 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 145 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 45 g |
Parametry





