Popis
Řada PENN® Squadron III Boat Sensitip nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu a vyznačuje se moderním designem v kombinaci s úžasným vzhledem.
Tyto pruty, vybavené 2 přídavnými špičkami v různých gramážích, jsou vyrobeny tak, aby zvládly všechny podmínky při lovu z lodi s návnadou pro lov platýsů, tresek, polaků, tresek jednoskvrnných atd. Jsou zakončeny snadno čistitelnými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou a vysoce kvalitními jednodílnými očky PENN® ‘s DuraGuide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a odolná a vydrží tedy i hrubší zacházení. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely!
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silná PENN® Dura-Guides očka odolná vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti z EVA s vysokou hustotou
- Dvě špičky v různých váhových kategoriích
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 309 g |
| Počet dílů | 2+2 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 300 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





