Popis
PENN® Tidal XT Twin Tip je součástí nové a exkluzivní koncepce PENN Tidal Surfcasting.
Tidal XT Twin Tip je jedinečný model, který se dodává se dvěma různýma špičkama. 1 Hybridní Sensitip s vrhací zátěží 100-225 g, který je vhodný pro jemnější styly rybolovu, a výkonnou plně uhlíkovou špičku, která zvládne těžké zátěže až do 350 g. Obě sekce špiček jsou zakončeny nejlepšími očky Fuji K-type Alconite odolnými proti slané vodě, které zajišťují maximální nahazovací vzdálenost a zabraňují zamotávání vlasce kolem oček. Díky směsi vysoce modulovaného uhlíku 36/40T vznikl lehký, citlivý a štíhlý blank. Vedle toho speciální technologie Carbon X-Wrap zvyšuje pevnost a snižuje kroucení, čímž zlepšuje přesnost a kontrolu nahazování. Ve tmě silně svítící barva také usnadňuje viditelnost záběrů za zhoršených světelných podmínek a vedle toho je vybaven speciální odhozovou rukojetí X-Shrink, která poskytuje maximální kontrolu při nahazování. Pokud hledáte všestranný a kvalitní prut, který zvládne všechny podmínky najednou, je Tidal XT Twin Tip tou správnou volbou.
- Fuji K-type Alconite očka
- 1x Glow in dark Hybrid Sensitip špička pro perfektní detekci záběru
- 1x Glow in dark silná karbonová špička pro extrémní vzdálenost nahazování
- 36T/40T High modulus carbon blank s technologií X-Wrap
- Super tenký a silný blank • Extreme distance rukojeť
- X-Shrink rukojeť
| Délka | 4,5 m |
| Hmotnost | 710 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,63 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 225/350 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





