Popis
DAIWA Tournament AGS Jiggerspin – špičkový jigový prut s technologií AGS oček který nabízí citlivost a přesnost při navádění nástrahy.
Přívlačové pruty Tournament AGS Jig mají výraznou a rychlou špičkovou akci a jsou určeny k lovu candátů, okounů, pstruhů a tloušťů s lehkými nástrahami a jigovými hlavičkami do 12g. Tyto pruty poskytují vynikající cit a odezvu.
| Délka | 2,2 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 105 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,16 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 14 g |
Parametry





