Popis
Nahazování gum velikosti XXL dlouhé hodiny zní jako pěkně tvrdá práce.
Pokud ale chcete chytat obrovské štiky, vyplatí se to. Díky prutu Powershad-T je tato práce o hodně jednodušší. Můžete se spolehnout i při souboji s rybou na jeho Torayca® karbonový blank. Pruty W4 Powershad-T mají měkčí špičku, ale velice silnou páteř na nahazování a důrazný zásek. Je to nekompromisní prut na chytání s měkkými nástrahami při lovu různých dravců. Je ale také velmi dobrý pro nahazování tvrdých nástrah, spinnerbaitů a jiných těžkých nástrah pro lov velkých predátorů.
- Sedlo: Fuji® ACS
- Očka: SeaGuide® LS-XQ
- Blank: Torayca® vysoce modulární karbon
- Rukojeť: UltraGrip – vysoce kvalitní EVA
- Custom vyráběná neklouzavá gumová koncovka
- Posílený 1k tkaným carbonem
- D-kroužek jako držák nástrahy
| Délka | 2,18 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 196 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,13 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 150 g |
Parametry





