Popis
Pruty W2 Salmon Wobler jsou určeny pro rybáře, kteří cílí na silné lososy s woblery a dalšími nástrahami.
Tyto pruty jsou navrženy pro daleké, kontrolované hody a rovnoměrné přitahování nástrahy. Vyznačují se silným a citlivým blankem, který má dostatečně tuhou páteř potřebnou pro zvládání agresivních záběrů a náročných soubojů s lososy. Medium akce absorbuje silný nápor velkých lososů a zároveň udržuje stálý tlak během zdolávání. Pruty W2 Salmon Wobler jsou vybaveny vysoce kvalitními komponenty a navrženy pro odolnost a výkon. Jsou ideálním nástrojem pro rybáře lovící lososy ze břehu nebo lodi.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: VSS
- Očka: Prémiová očka Seaguide® SXQHRAG
- Blank: Vysoce výkonný 24/30 tonne uhlík
- Prémiový korek třídy AAA
- Držák háčku: Seaguide® Dhook
| Délka | 3,3 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 228 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,2 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 40 g |
Parametry





