Popis
Tento set vám zajistí spolehlivou sílu na mořský rybolov za super peníze.
Set Kinetic Coastal/Boat CC bude vaší prodlouženou rukou ve všech situacích. Naviják Kinetic Allround má odolné grafitové tělo, rotor a cívku. Je doplněn silným prutem s laminátovým blankem. Můžete použít kratší špičku pro chytání z lodi a delší na lov ze břehu. Má prémiová trojpatková očka a neklouzavou rukojeť z EVA. 5 let záruka.
Prut:
- CrystalCross CC blank – silná spodní část a 2 špičky
- Dobře padnoucí spojka
- Troojpatková SIC očka
- EVA rukojeť
- Tradiční grafitové sedlo navijáku s kovovou krytkou
Naviják:
- Grafitové tělo
- Vyvážený grafitový rotor
- Grafitová cívka
- Nerezová ložiska
- Disková brzda
- Pinion převody
- Návin 0,45mm vlasce
Parametry:
- délka 180/270 cm, vrhací zátěž 500g/20-80g, 2-3 díly, transportní délka 95 cm, naviják 6000, převodový poměr 5,2:1, vlasec 0,45 mm
| Délka | 1,8-2,7 m |
| Hmotnost | 1130 g |
| Počet dílů | 3 |
| Výrobce | KINETIC |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Transportní délka | 0,95 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





