Popis
Prut pro rybolov v hlavním proudu řeky.
Vrhací zátěž do 200 g. Extrémně silný, ale lehký blank z kvalitního karbonu – ideální pro nejtěžší krmítka.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 330 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 200 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Extra Heavy (+151 g) |
Parametry





