Popis
Dámský method feeder prut s lehkým karbonovým blankem a velkou silovou rezervou.
Květinový potisk a růžové detaily – styl a výkon v jednom.
| Délka | 3,3 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Zátěž feederových prutů | Extra Heavy (+151 g) |
Parametry





