Popis
Extrémně lehký a zároveň rychlý prut pro method feeder.
Má hlubokou akci, odpouští chyby a při zdolávání perfektně drží rybu. Skvělá volba pro komerční revíry i větší ryby.
Specifikace:
- Blank z uhlíkového vlákna 24T
- Velmi lehký, rychlý a štíhlý
- Součástí balení jsou 3 vyměnitelné špičky o průměru 2,5 mm: 1,5 oz, 2,0 oz a 2,5 oz
- Odolná a lehká SIC očka
- Spolehlivé sedlo navijáku typu DPS
- Klasické provedení rukojeti v kombinaci korku a EVA pěny
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 177 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 70 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





