Popis
Rychlý, citlivý a univerzální prut pro štiky, candáty a boleny.
Vyvážený uhlíkový blank nabízí vysokou přesnost, citlivost a záběr i při jemném vedení.
| Délka | 2,45 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 127 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 25 g |
Parametry





