Popis
WFT PENZIL LEAF je naše nová, nejmodernější řada prutů pro lehkou až střední přívlač.
Zbrusu nová, ultralehká očka WFT LTC SPORT ještě více zrychlují ultra rychlé blanky s vysokým obsahem uhlíku. Tato nová očka WFT LTC SPORT, která váží pouze asi 1 gram, byla speciálně vyvinuta pro extrémně lehké pruty. Očka WFT LTC SPORT navíc nabízejí minimální tření a optimální odvod tepla pro maximální ochranu vaší pletené šňůry.
Pěnové rukojeti s integrovaným sedlem navijáku s easy lock systémem nabízejí vynikající ergonomii. Ideální pro lov na řekách a jezerech.
| Délka | 2,10 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 115 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 17 g |
Parametry





