Popis
Nové pruty SEA SPARROW jsou speciálně navrženy pro norský rybolov a pokrývají celé spektrum fjordového rybolovu s umělými nástrahami.
Tyto silné pruty s titanovou povrchovou úpravou jsou neuvěřitelně lehké díky nejmodernějším karbonovým blankům a našim zlatým LTC 1 očkům. Konfigurace oček je navržena tak, aby vám umožnila používat SEA SPARROW se smekacími i baitcastovými navijáky. Pro rybolov z lodi jsme záměrně zvolili ideální délku 2,20 m. Čtyřdílné modely jsou dlouhé 2,16 m, aby si zachovaly přepravní délku 59 cm.
Naše zbrusu nová, nezničitelná očka LTC 1:
„Jednička“ zde označuje očka vyrobená výhradně z jednoho kusu oceli. Žádné sváry ani pájené spoje! Jsou ražena a mají zlaté okraje. Zatímco očka prutu tradičně představují nejslabší místo, naše technologie WFT LTC 1 je povyšuje na nejsilnější komponent ze všech prutů WFT.
Pruty jsou vybaveny vysoce kvalitními šroubovacími sedly navijáku a prakticky nezničitelnými pěnovými rukojeťmi. Držák háčku je navíc mimořádně velký a robustní, což umožňuje použití i těch největších háčků.
| Délka | 2,20 m |
| Hmotnost | 255 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,15m |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 220 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





