Popis
Jedná se o skvělý prut pro lov s ultra lehkými a lehkými nástrahami.
Ať už chcete chytat s malými gumami, crankbaity, plandavkami a rotačkami nebo twitchovat malé tvrdé nástrahy, toto jsou pruty, které byste si měli vybrat. Superlehký blank TORAYCA® T1100 z vysoce modulárního carbonu poskytuje maximální citlivost a odezvu, což vám umožní reagovat na každý drobný náznak záběru. Tyto pruty jsou skvělé nejenom pro moderní street fishing. Řadu prutů Super Finesse kombinujte s navijáky velikosti 1000 nebo 2000 pro optimální vyvážení.
- Sedlo navijáku: Fuji® T2C carbon
- Očka: Fuji® SIC
- Blank: Toray® Torayca® T1100GC a M40JB
- Barva blanku: FE2O3 oxid železitý
- Kapuce: 360° na zakázku navržená šroubovací karbonová kapuce
- Držák háčku: Seaguide® obloukový háček 2,5
- Dodáván v recyklovatelné trojúhelníkové kartonové krabici a neoprenovém obalu na pruty
- Unikátní sériové číslo na každém prutu
| Délka | 2,10 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 109 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 0 |
| Transp. délka | 1,22 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 15 g |
Parametry





