Popis
Detailní popis produktu
Berger sluneční střecha Sigma II Deluxe
Prostorná sluneční stříška s velkými okny (z vnitřní strany uzavíratelná neprůhledně).
Postavíte ji velmi rychle pomocí jediné tyče ze skleněných vláken (12,7 mm).
Rozměry: 320 x 300 cm.
Obsah balení:
Sluneční stříška, tyč ze skleněných vláken, kotevní materiál (100% polyester), pytel (100% polyester).
Velikost balení: 72 x 19 x 19 cm.
| Barva | šedá zelená |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| Barva látky | šedá |
| Materiál | 100% Polyester, Polyuretanový povlak |
| Šířka | 300 cm |
| Montážní výška (od-do) | 240 – 255 cm |
| Délka | 320 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stany a markýzy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231061363 |





