Popis
Detailní popis produktu
Berger campingový stůl Livenza tmavý – 100 x 68cm
Stůl Livenza si Vás získá svou vysokou stabilitou i přes svou nízkou hmotnost. Je k dispozici ve dvou různých provedeních. Vzhled stolu dotvářejí elegantní zaoblené rohy. Nízká hmotnost zvyšuje stupeň mobility a nohy stolu se stabilními nožičkami jsou výškově nastavitelné.
Detailní parametry:
| Nosnost až | 80 kg |
| Barva | tmavě hnědá |
| Materiál | hliník |
| Nohy | 22,5 / 21 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Velikost balení | 100 x 68 x 6 cm |
| Rozměr desky | 100 x 68 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231068584 |
Skladem!Berger campingový stůl Tornio 2 – 100 x 68 cmSkladem(1 ks)3 300 Kč
výškově nastavitelný stůl v karbonovém vzhledu
Kód: 213062





