Popis
Detailní popis produktu
Berger campingový stůl Ivalo 1 – 80 x 60 cm
Kempingový stůl Ivalo je ideální pro stolování nebo jako pracovní plocha. Díky hliníkovému trubkovému rámu a desce MDF je stůl robustní a odolný proti povětrnostním vlivům. Díky tomu je ideální pro venkovní použití. Všechny čtyři nohy lze individuálně přizpůsobit nerovnostem podlahy.
– výškově nastavitelné nohy stolu
– MDF deska odolná proti povětrnostním vlivům
– nosnost do 30 kg
Detaily:
| Nosnost | 30 kg |
| Výška stolu | 53 – 74 cm |
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 5,9 kg |
| Materiál | Hliník |
| Průměr trubek | 25 mm |
| Packmaß (LxBxH) | 80 x 60 x 7 cm |
| Tischfläche (LxB) | 80 x 60 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 4036231063091 |





