Popis
Detailní popis produktu
Berger skládací houpací křeslo Soria
Užijte si relax při kempování, na balkóně nebo na zahradě s tímto kempovacím houpacím křeslem, se kterým máte ještě větší pohodlí. Díky práškově lakovaným ocelovým trubkám a odolnému polyesterovému sedáku je židle obzvláště stabilní a odolná proti povětrnostním vlivům. Bezpečnostní zarážky na přední a zadní straně běžců zabraňují převrácení. Židli lze rychle a snadno složit do malého balení.
- Bezpečnostní zarážka na běžcích
- Snadno skládací
- Stabilní a odolný proti povětrnostním vlivům
Detailní parametry:
| Nosnost až | 120 kg |
| Šířka sedadla / opěradla | 43 cm |
| Material povlaku | 100 % Polyester |
| Přenosná taška | ano |
| Výška sezení | 50 cm |
| Barva | zelená |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| Velikost | 50/87 x 31 x 58 cm |
| Materiál nohou | Ocelová trubka |
| Nohy – trubky | 16 / 19 mm |
| Opěradlo | není nastavitelné |
| Velikost balení | 56 x 31 x 97,5 cm |
| Plocha sedadla | 43 x 58 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231064616 |





