Popis
Detailní popis produktu
Berger skládací stolička Esteli
Praktická skládací stolička s pevnou ocelovou konstrukcí a odolným potahem.
Včetně transportní tašky.
Lze použít jako stoličku nebo také jako podnožku pod nohy.
Parametry
| Max. nosnost: | 80 kg |
| Výška sedáku: | 38 cm |
| Barva: | šedá + zelená |
| Váha: | 2,05 kg |
| Rozložené rozměry (ŠxVxH): | 40 x 38 x 40 cm |
| Sbalené rozměry (Dx): | 52 x 12 cm |
| Plocha sedáku (ŠxH): | 40 x 40 cm |
| Ocelová trubka: | 16 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové židle a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231059483 |





