Popis
Detailní popis produktu
Jednoduše rozložte, posaďte se a vychutnejte si rodinnou pohodu u stolu až pro 6 osob!
Pokud spontánně potřebujete více místa u stolu, jednoduše jej roztáhněte. Díky výsuvné desce nabízí stůl místo až pro 6 osob, a proto je ideální pro rodinné kempování. Délka stolu je rozšiřitelná z 96 cm na 127 cm.
– Deska stolu lze prodloužit
– Prostor až pro 6 osob
– velmi stabilní
Detaily:
| Nosnost | 30 kg |
| Výška | 70 cm |
| Barva | stříbrná |
| Hmotnost | 7,92 kg |
| Rozměr desky | 127 x 70 cm |
| Velikost balení | 96 x 6 x 70 cm |
| Materiál | Hliník 22 x 22 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231059612 |





