Popis
Detailní popis produktu
Berger stůl Alta – 80×60 cm
Klasický stůl pro camping a volný čas. Se silnou ocelovou konstrukcí. Nohy stolu jsou výškově nastavitelné a tím vhodné i do terénu. Vodě a horku odolná deska zaručuje dlouhou životnost a vysokou kvalitu.
- Stahlrohr Ø 22 und 19 mm
- wetterfeste und hitzebeständige Tischplatte
- Beine einzeln höhenverstellbar
Vlastnosti:
| Výškové nastavení: | 50 – 69 cm |
| Zatížení až: | 30 kg |
| Barva: | šedá |
| Váha: | 6,6 kg |
| Deska stolu (DxŠ): | 80 x 60 cm |
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 82 x 62 x 6 cm |
| Materiál desky: | dřevotříska potažená umělou hmotou |
| Materiál konstrukce: | ocelová trubka |
| Průměr trubek: | 22 a 19 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231040719 |





