Popis
Detailní popis produktu
Brunner Levin Ultralight 4 Outdoor skládací stůl 110 x 67 cm
Oblíbený skládací stůl s lehkou hliníkovou konstrukcí a rolovací deskou. Konstrukce je zcela nárazuvzdorná a zajištěna tak, aby nemohlo dojít ke ztrátě jednotlivých dílů.
Velmi rychlé složení i postavení.
Dodání včetně praktické přenosné tašky pro bezproblémové uskladnění.
Parametry:
| Max. zatížení: | 30 kg |
| Materiál: | ocel/hliník |
| Barva: | stříbrná |
| Váha: | 4 kg |
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 110 x 20 x 15 cm |
| Deska stolu (DxŠ): | 110 x 67 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8022068075709 |





