Popis
Detailní popis produktu
Berger Smart-Camping-TV
Všechny výhody kempovací televize v jednom! Full HD širokoúhlý displej, trojitý tuner (standard DVB-T2 / H.265, DVB-S2, DVB-C), ochrana proti vibracím, ochrana proti vlhkosti, provoz na 12V a 230V, integrovaný prohlížeč, rozhraní Bluetooth. Smart Camping TV od Berger vám umožní surfovat na internetu a stahovat různé aplikace. Rozhraní CI + pro digitální placenou televizi (např. HDplus), připojení USB s integrovaným přehrávačem médií, zrcadlení smartphonu nebo tabletu na televizoru pomocí Miracast. Přenos zvuku přes Bluetooth.
VYBAVENÍ:
- Pozorovací úhel 19 „a 22“: 178 ° svisle / 178 ° vodorovně (15 „: 170 ° F / H)
- Širokoúhlý poměr stran 16: 9
- Rozlišení: 1920 x 1080p (Full HD)
- Jas: 250 cd / m²
- Typy příjmu (digitální): Sat (DVB-S2), pozemní (DVB-T2 HD / H.265), kabelový (DVB-C)
- 999 programových pozic
- Bluetooth
- TOP Videotext (100 stránek)
- Elektronický programový průvodce (EPG)
- Seznam oblíbených
- Rodičovská kontrola
- Časovač vypnutí
- Grafické OSD menu (vícejazyčné)
- Slot CI + (společné rozhraní)
- Prohlížeč fotografií / Přehrávač médií (USB 2.0)
- Vypínač
- Reproduktory: 2 x 3 W stereo
- Připojení: Koaxiální (TV) vstup / výstup, 2x HDMI, USB, AV vstup / výstup, sluchátka (3,5 mm jack), YPbPR, napájecí napětí 10,8 – 24 V DC.
- Formáty přehrávání DVD přehrávače: CD, DVD, VCD, MP3, DVD-R, DVD-RW, DivX, JPEG.
- Napájení: 100 – 240 V AC nebo 12/24 V DC
- Obsah balení: dálkové ovládání, baterie, napájecí adaptér, kabel cinch, návod k použití
- Tuner PAL B / G, NTSC, SECAM
| Provedení | 24″ SMART |
| Úhlopříčka obrazovky (palce) | 24 „ |
| Úhlopříčka obrazovky (cm) | 61 cm |
| Horizontální pozorovací úhel | 178 ° |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Rozměry | 55,2 x 36,1 x 17,6 cm |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Úhel pohledu | 178° |
| CI+ Slot | ano |
| CI-Slot | ano |
| DVB-C | ano |
| DVB-S/S2 | ano |
| DVB-T | ano |
| DVB-T2 | ano |
| DVD-Player | ano |
| Full HD | ano |
| HDMI | ano |
| Jas | 250 cd/m² |
| Kontrast | 3000:1 |
| Spotřeba energie | 22 W |
| Tuner | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231071287 |





