Popis
Detailní popis produktu
Volně stojící opěrka nohou Novara je dokonalým doplňkem skládací židle Berger Novara. Stolička zajišťuje maximální flexibilitu pro malé i velké cestovatele.
| Nosnost až | 120 kg |
| Materiál potahu | síťovina |
| Výška sezení | 48 cm |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Rozměry | 55 x 47 x 48cm |
| Materiál konstrukce | hliník |
| Konstrukce (trubky) | Ø 25mm |
| Velikost balení | 67 x 59 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036231071140 |





