Popis
Detailní popis produktu
Berger podnožka pro křesla Comfort a Luxus 2016
Lze připevnit na křesla Luxus a Comfort značky Berger, potřebné adaptérky jsou součástí dodání. Vlastnosti:
| Plocha opěrky: | 48 x 90 cm |
| Váha: | 1,2 kg |
| Materiál potahu: | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Zatížení až: | 50 kg |
| Materiál konstrukce: | hliník |
| Trubka: | 22 mm |
| Sbalené rozměry (DxŠxV): | 69 x 48 x 6 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |





